Türkçe

Özel Ders
Türkçe
Görevli Öğretmen

Üzeyir IŞIK

Son Güncelleme:

14 Mart,2023

Kurs Açıklaması

BİREBİR EĞİTİM

Özel derslerimizi kayıt tarihi beklemeden dilediğiniz zaman alabilirsiniz. 

Eğitim Süresi = ***

Eğitim İçeriği;

*Nokta atışı çalışmalar * Tekrar Videoları

*Etkinliklerle Öğrenim * Pekiştirici Ödev ve Takibi

* Dersler ZOOM üzerinden işlenecektir.

* Yaş sınırı yoktur. 

*Okuma yazma öğrenmek isteyen,öğrenme güçlüğü çeken,okul derslerine yardımcı ve pekiştirilmesini isteyen,belli bir sınava yönelik hazzırlanmak isteyen bütün öğrencilerimiz katılım sağlayabilir.

Ders saatlerimiz öğrencimizin okul saatleri dikkate alınarak velilerimiz ile ortak belirlenecektir. Kayıt yapıldıktan sonra öğreticimiz ,öğrencimiz ve ailesi ile tanışma toplantısı yapıp detaylar hakkında bilgi verecektir.

 İşleyiş;

 

 Dersler en az haftanın iki günü ikişer ders olarak işlenecektir. Birçok dersten sonra öğrencimizin dersi tekrar etmesi ve kalıcılığı artırması amacıyla tekrar videoları gönderilecektir. Dersler öğrencimizin aktif katılımıyla işlenecek ve anında dönüt-düzeltme yapılacaktır. Türkçe dersleri her ne kadar basit görünse de aslında öğrencinin hayatı boyunca kullanacağı ve gireceği bütün sınavlarda karşısına çıkan bir eğitimdir. Öğretmenlerimiz çocukların bilişşel altyapılarını da dikkate alarak onların görsel,işitsel,mantıksal, sosyal zekalarına hitab edecek şeklide içerik hazırlamaktadır.

 

 ÖDEME Ve KAYIT YÖNTEMİ

Ödemeleri havale ile almaktayız.Ücreti yatırıp dekontu 05012511098 Numarasına WhatsApp tan gönderdiğinizde kaydınızı biz tamamlayacağız.

-Eğitim indirimli olarak saatlik 100 TL dir. Haftada minimum iki saat ders alınmaktadır. Yurtdışı öğrencilerimiz için saatlik 16 Euro'dur.

Eğitime Katılma kararı verdiğinizde WhatsApp numaramızdan hesapbilgilerini isteyebilirsiniz.

Kurs Hakkında Yorumlar

0 Yorum

Yorum ekleyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yönetici
Yönetici
0,00 ₺ (Aylık)

Satın Alma:

Bu eğitimi satın almak için yeterli kontenjan bulunmuyor. Dilerseniz bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Bize Ulaşın

Göz Atın